Maaltijdservice Ommel

Gezonde kant-en-klaar bezorgmaaltijden in Ommel voor ouderen

BEKIJK PROEFPAKKET AANBIEDINGEN

Interesse in verse maaltijden aan huis voor ouderen in Ommel? D.m.v. seniorenmaaltijd.nl vindt u overzichtelijk verschillende leveranciers in uw eigen gemeente. Tafeltje dekje, of koelverse maaltijden die u gemakkelijk zelf opwarmt: dat kunt u zelf beslissen. Al beschikbaar vanaf €4,00. Ouderwets genieten van Runderhachee met rode kool of Wrap kip madras? Maar ondervindt u problemen bij boodschappen doen en koken? Er is een oplossing! D.m.v. de maaltijdservice in Ommel profiteert u van ambachtelijke maaltijden, 100% vers thuisbezorgd.

ProvincieNoord-Brabant
GemeenteAsten
Netnummer0493 (+31493)
Postcode5724
PrijsindicatieVanaf €6,87
Maaltijd suggestiePannenkoeken; met appelvulling

Aanbiedingen Maaltijden Proefpakket Bestellen
uitgekookt
25 maaltijden
Elke week nieuwe keuzes
4 maaltijden voor €19,95 Bestellen
vers-aan-tafel
150+ maaltijden 6 maaltijden voor €24,99 Bestellen
Advertentie: Beschikbare proefpakketten januari 2022

Senioren maaltijdservice in Ommel

Er zijn nogal wat maaltijdservices die bezorgen in Ommel. Bijvoorbeeld belangrijke aanbieders als Maaltijdservice.nl of Vers Voor Thuis. Maar ook in de buurt kunt u terecht bij allerlei instellingen en slagerijen. Iedere leverancier heeft zo een “eigen” keuken en procedures rondom bestellen en betaling. Door gebruik te maken van onze vergelijker kan u daardoor de bedrijven gemakkelijk naast elkaar bekijken. Het uitkiezen van de beste maaltijdservice voor (warme) maaltijden aan huis voor bejaarden wordt zodoende een stuk eenvoudiger. Eerst kijken of het wat is? Begin dan met een speciaal voordelig proefpakket. Heeft u te maken met menu-voorkeuren zoals bijvoorbeeld glutenvrije of andere warme dieetmaaltijden in Ommel? Dat hoeft geen obstakel te vormen. Erg veel kant-en-klaar maaltijden aan huis worden hierop aangepast.

Koelverse maaltijd

Koelverse maaltijden worden dagvers bereid, bomvol natuurlijke ingrediënten. Daaropvolgend worden ze snel afgekoeld en verpakt zonder lucht. Door dit proces blijven structuur en smaak beschermd. Maximaal 5 dagen houdbaar.

  • Meest verse maaltijden
  • Rijke smaak en beleving
  • Weinig zout en vetten

Vriesverse maaltijd

Vriesverse maaltijden worden bereid met verse producten en shock-freeze ingevroren. Smaak en gezonde vitaminen blijven zo intact. Meerdere maanden te bewaren. Continue bestellingen plaatsen hoef je niet te doen.

  • Direct inkopen voor hele maand
  • Optimaal behoud smaak, geur en vitamines
  • NL en buitenlandse keuken

Tafeltje dekje

Tafeltje dekje: warme maaltijden aan huis voor senioren in Ommel. Een uitkomst voor bijv. bejaarden die geen maaltijden meer kunnen opwarmen. Gerechten zijn direct op te eten. Normaliter geïnitieerd door een gemeentelijke eetgelegenheid.

  • Direct uit de keuken bezorgd
  • Ondersteuning uit gemeente
  • Individuele bezorgopties

Boodschappenservice

Verschillende organisaties faciliteren daarnaast een speciale boodschappenservice voor ouderen. Hiermee bestelt men zonder moeite belangrijke boodschappen als volle melk en filet americain. Vaak zonder bezorgkosten met de maaltijden (maandjaar).

  • Niet meer naar de supermarkt
  • Niet meer sjouwen met boodschappen
  • Uitgebreid assortiment

Leveranciers van maaltijden aan huis vergelijken in Ommel

Wilt u (zo nu en dan) gebruik maken van ambachtelijke diepvriesmaaltijd in Ommel? Of heeft u liever een wekelijkse bezorgde koelverse opwarmmaaltijden? Of houdt u juist van een instelling met expertise op het gebied van tafeltje dekje, zodat het eten warm geleverd wordt? U kunt kiezen uit een hoop menu’s die mogelijk voldoen aan uw wensen en menu voorkeuren. Zo kunt u weer genieten van menu’s als Asperge beenham schotel of Omelet, kaassaus, worteltjes, gebakken aardappelen. Hieronder tonen wij bekende landelijke leveranciers aangevuld met adresgegevens van lokale maaltijdservices, buurtrestaurants en/of zorginstellingen waar u mogelijk ook maaltijden kunt krijgen. In veel gevallen kunt u het proberen met een proefpakket. Dankzij deze proefbox kunt u heel voordelig ambachtelijke maaltijden met min. 200 gram groenten en zonder ongezonde toevoegingen keuren. Het invullen van de bestellijst kan vaak via een menulijst, telefonisch of online. De maaltijden worden vaak bezorgd door een vaste bezorgdienst, op een vast moment in de week. Ook is het vrijblijvend, er is meestal niet iets als een vast lidmaatschap. Op deze website leest u ook meer over Eiwitrijke maaltijden.
Landelijke Aanbieders Koelvers Vriesvers Aantal maaltijden Informatie
uitgekookt
25 koelverse maaltijden per week
Elke week nieuwe opties
Uitgekookt
vers-aan-tafel
150+ vriesverse maaltijden Vers aan tafel
apetito
Ruim 130 vriesverse maaltijden Apetito
maaltijdservice-nl
150 vaste koelverse maaltijden Maaltijdservice.nl
mealhero
Nieuw: met slimme stomer Mealhero
spar eet smakelijk
150+ smakelijke gerechten SPAR
diepvriesman
Ruim 100 vriesverse maaltijden Diepvriesman

Lijst met plaatselijke leveranciers, zorginstellingen en/of wijkrestaurants

NaamAdresPostcodePlaats
Dinner at HomeMarsstraat 315721 XVAsten
Keurslager LouwersBurgemeester Ruttenplein 105721 DXAsten
SPAR VerhoevenOffermansstraat 25715 ANLierop
SPAR MaasVorstermansplein 45725 AMHeusden
Keurslager van BaarsMargrietstraat 575731 BNMierlo
Catering Cuisiniere Jeanne van hoofElderse Molen 85731 DBMierlo
Slagerij HegemanDorpstraat 365735 EEAarle-Rixtel
Keurslagerij KuijpersDe Wever 205751 LDDeurne
Els maaltijdenLangstraat 895752 RKDeurne
Angela schept opHoge Zijdeweg 195756 PLVlierden
Ons overzicht aanvullen of laten aanpassen? Stuur dan een bericht.

Probeer direct een proefpakket uit

Een lekker en gezond proefpakket met 4 maaltijden voor €15,00

zoek maaltijdservice

Hoe hoog zijn de kosten van de maaltijden?

De kosten van maaltijden aan huis in Ommel voor ouderen fluctueren ontzettend. De prijs voor een gerecht hangt af van elementen als de leverancier, het aantal maaltijden waar u uit kunt kiezen, en eventuele extra dienstverlening.

  • Koelverse maaltijd als Visschotel met wortel en gebakken aardappel is verkrijgbaar vanaf €5,15.
  • Een lekkere diepvriesmaaltijd als Spinazie à la crème met champignons kan je kopen vanaf €4,3.
  • Een warm bezorgde maaltijd (tafeltje dekje) als Naturel-pannenkoek kan je kopen vanaf €7,15.
Een verse maaltijd is niet waar het bij blijft. Ook Komkommersoep, een extra rauwkostsalade en een toetje als Bosvruchten yoghurt ijs als nagerecht. Heeft u weinig financiële middelen? Vanzelfsprekend kan men maaltijdvoorziening bijzondere bijstand (WMO) aanvragen bij de gemeente Asten. Meer details leest u op www.asten.nl. Bekijk ook meer informatie over Diepvriesman.

Cijfers en feiten

  • Provincie: Noord-Brabant
  • Gemeente: Asten
  • Regionummer: 0493 (+31493)
  • Centrale postcode: 5724
  • Veel gezochte wijk: Asten

Maaltijd ideeën

  • Rundvlees met gegrilde groente
  • Witlofschotel met ham en kaas
  • Gehaktschijf met appelcompote
  • Couscous, kip, mergueze worst
  • Gehaktballetjes in satésaus

Plaatsen in de buurt

Profiteer van onze aanbiedingen

Probeer direct een proefpakket uit voor een aantrekkelijke prijs

Benodigde tijd: 10 minuten.

Een maaltijdservice in Ommel aanvragen

  1. Beschrijf uw voorkeuren

    Ga eerst na wat voor categorie ouderenmaaltijd aansluit op uw wensen. Tafeltje dekje, koelvers of diepvries?

  2. Vergelijk magnetronmaaltijden aanbieders

    Vergelijk aangeraden bezorgservices en selecteer er een. Let met name op het soort gerechten, bezorg- en betaalmogelijkheden, en de klantwaardering.

  3. Bestel het proefpakket

    De populaire maaltijdservices stunten met een zeer betaalbaar proefpakket. Vaak gaat het om 2 bezorgmaaltijden voor €10,00. Mede daarom kunt u laagdrempelig kennismaken met alle dienstverleners.

  4. Wekelijks bestellen

    Beviel het proefpakket? In dat geval kan men dagelijks nog een bestelling doen. Meestal is dat mogelijk via telefoon, met behulp van de menulijst, of via de iPad. De seniorenmaaltijden worden altijd bezorgd middels een behulpzame bezorger in januari 2022.

Veelgestelde vragen (FAQ)

Kan ik ook kiezen uit meerdere menu’s?

Binnen het koelverse segment is er een wekelijks keuzemenu met grofweg 20 gerechten. Gaat men voor vriesvers, dan kunt u meestal kiezen uit 70 – 150 blijvende gerechten. Via het tafeltje dekje principe gebruikt men een speciaal dagmenu. Steeds vaker is zelf uw bord samenstellen een optie die wordt aangeboden.

Kan ik kiezen voor speciale dieetmaaltijden?

Doorgaan wel. Veel maaltijdservices hebben een speciale categorie met dieetmaaltijden. Als bijv. Bami goreng speciaal, kip in satésaus en Gepaneerde kipnuggets. Zodoende ontvangt men altijd goede seniorenmaaltijden aan huis! Welke diëten zijn beschikbaar? Vraag het na bij uw eigen aanbieder.

Is er een minimale afname?

Nee, er geldt geen contractvorm met een vaste levering voor thuismaaltijden. Er wordt alleen wat bij u thuisbezorgd zodra u een bestelling heeft doorgegeven. Middels de wekelijks vernieuwde bestellijst kunt u gemakkelijk – online, telefonisch of op papier – de gerechten inkopen.

Hoe werken de leveringen?

De gerechten worden meestal door een vaste bezorger op een vast moment in de week bezorgd. Koelvers: 1 a 2 keer per 7 dagen. Binnen het vriesverse segment 2 keer per maand.

Subsidie maaltijdvoorziening warme maaltijden

Verse voeding vormt de basis voor uw lichamelijke gezondheid. Een verse warme maaltijd is daarbij van groot belang. Diverse senioren of beperkten lukt het niet om zelf hun potje te koken. Op basis daarvan kun je bij steeds meer organisaties terecht voor hulp bij koken of regelen van maaltijden. Dit heeft te maken met hulp bij koken, eten en opruimen. Zorg en ondersteuning wordt geleverd uit Hulp vanuit de Wet maatschappelijke ondersteuning 2015 (WMO januari 2022), Zorg vanuit de Wet langdurige zorg (Wlz) of Wijkverpleging vanuit de Zorgverzekeringswet (Zvw). Voor ouderen met een laag inkomen is er een speciale subsidie voor de maaltijdvoorziening Ommel. Deze voorziening biedt goede ondersteuning voor:

  • Gesubsidieerde maaltijden bij een wijkrestaurant of eetpunt. Netjes bezorgd in o.a. Asten, Heusden, Ommel, Wijk 08, Wijk 09.
  • Korting op maaltijden aan huis van een maaltijdservice waar uw gemeente mee samenwerkt voor tafeltje dekje Ommel maaltijdbezorging.
  • Hulp bij het bereiden/eten van de maaltijd. Middels www.asten.nl achterhaalt u op de pagina “maaltijdvoorziening” de opties in de gemeente (postcodegebied 5724).

Verschillende maaltijden uitproberen?

Vraag nu geheel vrijblijvend een proefpakket aan